Меню
Ваш кошик

Про компанію

    Інтернет-магазин компанії ТОВ «Форкліфт Технолоджіз» - веб-майданчик, де ви можете придбати запасні частини до вантажного імпортного транспорту MAN, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO, DAF, для автобусів NEOPLAN, MERCEDES, SETRA, BOVA та інші, для причепів та напівпричепів різних виробників з осями SAF, BPW, ROR, SCHMITZ, KOGEL, FRUEHAUF, TRAILOR та інших, а також запчастини до автомобілів, автобусів, тролейбусів, сільськогосподарської техніки, спецтехніки вітчизняного виробництва та легкових автомобілів різних виробників.

    На нашому сайті ви знайдете запасні частини різних категорій: для гальмівної, пневматичної, електричної систем, деталі двигуна, підвіски, системи живлення, охолодження, склоочищення, зчеплення, деталі КПП, рульове управління тощо.

    Асортимент запасних частин щомісяця зростає, завдяки залученню нових торгових брендів для співробітництва.

    Інтернет-магазин автозапчастин ТОВ «Форкліфт Технолоджіз» - це:

        • великий асортимент;

        • гарантія;

        • можливість on-line замовлення;

        • можливість покупки запасних частин з відстрочкою платежів для юридичних осіб;

        • повернення товару згідно законодавства України;

        • доставка по всій території України;

    Наш персонал висококваліфікований: він завжди допоможе підібрати запчастини за допомогою оригінальних програм.

    Ми займаємося ремонтом моторної групи для сільськогосподарської, вантажної та автобусної техніки, в тому числі на виїзді.

    Також ми маємо великий досвід співпраці з підприємствами з продажу нових та відновлених деталей, компресорів, турбін, паливної апаратури, гальмівних систем.

    У нашому інтернет-магазині, Ви можете самостійно замовити потрібну Вам запчастину, скориставшись пошуком по найменуванню, номеру деталі.

    Також Ви можете знайти її в каталозі деталей, подивитися на фото, прочитати технічні характеристики, застосовність, замінники, аналоги і натиснути кнопку замовити.

        Наша компанія молода, але дуже амбітна цілеспрямована, яка працює тільки для Вас.