Меню
Ваш кошик

Компанія

Інтернет-магазин компанії про маркет є єдиним сайтом в Україні на якому ви можете купити запасні частини до всіх найпопулярнішим автомобілям, як легковим так і вантажним, імпортного та вітчизняного виробництва.

У нас представлені мільйони найменувань товару і кілька тисяч виробників. Постійно ведеться робота по залученню до співпраці нових торгових брендів, виробників запасних частин зі світовим ім'ям. Щомісяця асортимент запасних частин виростає на кілька тисяч позицій.

Інтернет-магазин автозапчастин про маркет це:

  • великий асортимент;
  • гарантія на всі товари;
  • можливість on-line замовлення;
  • можливість покупки запасних частин в кредит;
  • можливість on-line оплати;
  • можливість придбати запасні частини без реєстрації на сайті;
  • можливість купити запасні частини за безготівковим розрахунком з ПДВ без подорожчання;
  • безпроблемні повернення товару;
  • доставка по всій території України;
  • персональний менеджер і персональна сторінка на сайті.

Простий і зручний пошук по акумуляторів забезпечує покупцеві легкість вибору серед найвідоміших вітчизняних та імпортних виробників. Для пошуку достатньо вибрати виробника і ємність акумулятора і програма за кілька секунд видасть потрібні варіанти.

На сайті компанії про маркет ви можете придбати шину на легкові, вантажні автомобілі, а також спецтехніку. Вам достатньо внести в пошук по шині потрібні параметри, і ви отримаєте список із зазначенням виробника, характеристик і фото.

Також у користувачів інтернет магазину про маркет, є можливість скористатися пошуком по каталогу масел і за кілька хвилин правильно вибрати і придбати масло для свого автомобіля.

При покупці запасних частин завжди актуальним є питання підбору потрібної запчастини. З цією метою, на сайті реалізована можливість використання програм підбору в розділі автокаталог. Програми підбору безкоштовно доступні без реєстрації.

Пошук по кузовним деталям і оптиці це можливість, без звернення до фахівця, купити для свого автомобіля кузовні деталі і оптику. Крім цього в нашому інтернет магазині реалізований унікальний пошук по кузовним деталям і оптиці для автомобілів Ваз.

Крім унікального, що не має аналогів, пошуку по кузовним деталям і оптиці для автомобілів ВАЗ, на сайті створено підбір за моделлю для автомобілів виробництва країн СНД, який також є єдиним на сьогоднішній день.

У нашому інтернет-магазині, Ви можете самостійно замовити потрібну Вам запчастину, скориставшись пошуком по найменуванню, номеру деталі. Також Ви можете знайти її в каталозі деталей, подивитися на фото, прочитати технічні характеристики, застосовність, замінники, аналоги і натиснути кнопку замовити. Кожен клієнт інтернет-магазину автозапчастин компанії про маркет, при реєстрації, отримує персональну сторінку на сайті, з можливістю управління своїми персональними даними, замовленнями, взаєморозрахунками.

Компанія про маркет молода, але дуже амбітна і цілеспрямована. Наша мета стати лідером з продажу автомобільних запасних частин. І ми, з Вашою допомогою, досягнемо поставленої мети. Ми працюємо для Вас.